Cel, misja Techno-Fly
 
Naszym celem nadrzędnym jest spełnianie marzeń o lataniu. Dlatego chcemy napędzać owe marzenia komfortowo, bezpiecznie i możliwie bezobsługowo. Tak by niczym nie zakłócać tego, co w obcowaniu z przestrzenią jest najpiękniejsze.
 
Tworzenie napędów to nie tylko sposób na biznes, ale pomysł na życie, w którym łączymy pasję i pracę.
 
Wsłuchujemy się jednak nie tylko w warkot naszych uroczych dwusuwów, ale również w uwagi Klientów i ich oczekiwania. Wiemy też, jaki często bywa stosunek teorii do praktyki, dlatego staramy się sukcesywnie wprowadzać modyfikacje i ulepszenia, by dążyć do zrównoważonego połączenia ergonomii, mocy, kultury pracy i akceptowalnej ceny.
 
Pragniemy cały czas się rozwijać, a nasza młoda, ale doświadczona kadra oraz ciągle rozbudowywane zaplecze pozwala na wdrażanie nowatorskich i niekonwencjonalnych rozwiązań.
 
Najważniejsze dla nas to dostarczyć sprzęt spełniający marzenia o lataniu. Tylko tyle i aż tyle.
 
Sprzedajemy zadowolenie - oto nasz cel.
 
Prowadzenie firmy produkującej napędy z własnym silnikiem, wymaga ciągłych inwestycji. Nasz park maszynowy i zaplecze cały czas się rozrasta. 
Daje nam to coraz większe możliwości.
 
Obecnie produkcja mieści się w specjalnie do tego celu zaadoptowanej hali w Rokitnie koło Warszawy. Jesteśmy obecnie największą firmą na rynku ppg w kraju i jedną z większych na świecie.